Skladník. Práce v Česku, nedaleko od Brna

Práce ve skladu. Mzda 120 Kč/hod., výdělek od 25 000 Kč. Práce s ubytováním. Zajišťujeme pracovní obuv. Možnost týdenních záloh a práce o víkendu

Náplň práce:
  • vykládka a příjem zboží od dodavatelů;
  • naskladnění a přesuny zboží pomocí NZV, VZV;
  • příprava a balení zásilek – manuální činnost.
Požadujeme:
  • praxe na pozici skladníka a zkušenost s řízením VZV, NZV - výhodou;
  • pracovitost, zodpovědnost při plnění úkolů;
  • fyzická zdatnost;
  • čistý trestní rejstřík.
Nabízíme:
  • dlouhodobé astabilní zaměstnaní, práce ve skladě v Česku;
  • zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince;
  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • místo výkonu práce: OKAY, Velká Bíteš (přibližně 40 km od Brna), Kraj Vysočina, Česko;
  • práce na DPP (dohoda o provedení práce) nebo DPČ (dohoda o pracovní činnosti); možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek - HPP;
  • nabídka práce s ubytováním v Česku;
  • poskytujeme potvrzení o zajištění ubytování, jenž je potřebné k vyřízení přechodného pobytu pro cizince, kteří už mají trvalý pobyt nebo občanství EU;
  • nástup na pozici skladníka ihned nebo dle dohody.
Mzda, finanční podmínky:
  • mzda na pozici skladníka 120 Kč/hod.;
  • výdělek od 25 000 Kč za měsíc;
  • zajišťujeme ubytování (cena okolo 4 500 Kč);
  • poskytujeme pracovní boty;
  • možnost týdenních záloh dle dohody.
Pracovní doba:
  • jednosměnný provoz;
  • PO-PÁ od 5:30 – 17:00 hod.;
  • možnost práce o víkendu.