Pokladní a doplňovaní zboží

Přijmeme Pokladní a pracovníka na doplňování zboží. Výdělek až 18 000 Kč. Nabízená pozice je vhodná pro ženy, muže a studenty. Práce na DPČ

Náplň práce:
  • práce na pokladně
  • markování zboží, příjem a výdej peněz zákazníkům
  • komunikace se zákazníky
  • plnění pokynů nadřízeného pracovníka​
  • manipulace se zbožím ve skladu a na prodejně
  • doplňování zboží do regálů na prodejně ze skladu
  • úprava umístnění zboží v regálech
  • plnění pokynů nadřízeného pracovníka
Požadujeme:
  • praxe na pozici doplňování zboží a pokladní je vítána
  • čistý trestní rejstřík
  • potravinářský průkaz (je možné vystavit při vstupní lékařské prohlídce)
  • hmotná zodpovědnost
  • slušné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • komunikativní znalost českého nebo slovenského jazyka
Nabízíme:
  • dlouhodobá práce v České republice
  • stabilní pracoviště
  • místo výkonu práce v Praze a Středočeském kraji
  • práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti), po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění)
  • nástup na pozici pokladní a pracovníka na doplňování zboží možný ihned nebo po dohodě
Mzda, finanční podmínky:
  • mzda pokladní a pracovníka na doplňování zboží od 90 Kč/hod.
  • výdělek až 18 000 Kč
Pracovní doba:
  • dvousměnný/třísměnný provoz, PO-NE dle pracovní doby prodejny
  • možnost práce přesčas a práce o víkendech